تور مجازی خود را بسازید

امروزه با پیشرفت روز افزون تکنولوژی و رشد چشم گیر استفاده از گوشی های هوشمند شاهد آن هستیم که سطح توقع مشتریان نیز بالا رفته و به دنبال تبلیغاتی نوین هستند ! تور مجازی و عکاسی ۳۶۰ درجه نیز یکی از ابزارهای نوین تبلیغاتی به شمار میرود و با توجه به پیشرفت بسیار زیاد در زمینه دوربین های عکاسی و دوربین های ۳۶۰ درجه تبدیل به گزینه مورد نیاز معرفی یک مجموعه شده است ، با ما همراه باشید با معرفی تور مجازی و نحوه کار با سامانه تور مجازی مشاغل ، ببین برو . 

تور مجازی چیست ؟ ببین برو چیست ؟

پروژه عکاسی ۳۶۰ درجه ( پانوراما ۳۶۰ درجه ) ( عکس کروی ) و انجام تور مجازی در حقیقت یک نوع پروژه خدماتی است که می تواند از سوی عکاسان و افرادی که در حال انجام پروژه های تحت وب و طراحی و ساخت وب سایتها میباشند انجام شود . در این پروژه تمرکز اصلی بر روی ۳ چیز خواهد بود ، اول عکاسی پانورامای ۳۶۰ درجه و عکاسی کروی – دوم تبدیل اینگونه عکسها ( کروی و ۳۶۰ درجه ) به تور مجازی و سوم کاربردی کردن ۲ مورد قبل یعنی قرار دادن تور مجازی ساخته شده بر روی سایت شخصی و یا قراردادن در سایت ببین برو به جهت دیده شدن بیشتر .

امروزه با توجه به پیشرفت های بسیاری که در زمینه عکاسی و عکاسی ۳۶۰ درجه صورت گرفته است  ، شاید عکسهای تک دیگر نمیتواند آن نیاز گذشته را برطرف نماید و یک مکان را به طور کامل معرفی نماید . در زمینه عکاسی نیز از روزی که دوربین های دیجیتال پا به عرصه گذاشتند انواع نرم افزارهای کامپیوتری پیشرفته نیز برای رفع نیاز عکاسان بوجود آمده که از آن جمله میتوان به نرم افزارهایی اشاره نمود که عکسها را کنار هم چیده تا عکسی پانوراما بوجود بیاید این در حالی است که در گذشته برای این کار در لابراتوآرهای آنالوگ و بوسیله دستگاه آگراندیسمان عکسها کنار هم قرار گرفته و در کنار هم چاپ میشده که کاری بسیار دشوار بود . امروزه کافی است یک عکس پانورامای ۳۶۰ درجه و یا کروی تهیه شود و یا توسط یک دوربین ۳۶۰ درجه  عکسی کروی تهیه نمود  و آن را بوسیله یک نرم افزار تبدیل به یک تور مجازی نمود در حقیقت این برنامه ها شخص بیننده را به طور مجازی در مرکز فضای عکاسی شده قرار میدهد و فرد می تواند محیط اطراف را به گونه ای که گویی در همان فضا قرار گرفته ببیند و با توجه به امکانات فراوانی که این برنامه ها در اختیار ما میگذارند فرد میتواند تصویر را بچرخاند ، جلو برود ، عقب بیاید و به چپ و راست و پائین و بالا نگاه کند و به طور مجازی گشتی در فضای مورد نظر بزند و خود را در آن فضا تصور کند . علاوه بر آن امکاناتی چون قرار دادن تک عکسها در تور مجازی به همراه نوشته و اطلاعات لازم در هر موردی ، قرار دادن ویدئو در تصویر ، هدایت بیننده به فضاها و مکانهای دیگر ، قرار دادن فایل های صوتی در تصویر ، قرار دادن نقشه برای هدایت بیننده و حتی قرار دادن گوگل مپ و ( google earth ) در این برنامه ها وجود دارد

چرا داشتن یک تور مجازی امروزه امری مهم و لازم است ؟ : امروزه استفاده از اینترنت  و گوشی های هوشمند یک امر فراگیر شده است و اکثر افراد سعی بر آن دارند تا نیازهای خود را از طریق اینترنت و گشت و گذار در صفحات وب بر طرف کنند و گاهی هم اطلاعات خود را از همین طریق کسب مینمایند . یک تور مجازی میتواند باعث شود تا مخاطب از طریق وب سایت گشت و گذاری در مکانهای مورد نظر شما بزند و علاوه بر دیدن محصولات شما با کم و کیف کار شما نیز آشنا شود و آن را بهتر درک کند و شاید همین امر باعث انتخاب شما از سوی مخاطب شود ( به طور مثال در صنعت گردشگری و توریسم و در بخش هتل ها این امر کاملا محسوس است ) و یا حتی در معرفی یک فروشگاه به دیگران میتواند مفید باشد فرض کنید که فروشگاه در محدوده دیگری از شهر باشد ، اگر این امکان فراهم باشد تا من مخاطب فضای داخلی فروشگاه را  از طریق تور مجازی ببینم به طور حتم در انتخاب من تاثیر خواهد گذاشت و شاید از منطقه ای دور به سراغ فروشگاه مورد نظر بروم . بنابراین امروزه داشتن یک تور مجازی میتواند مفید فایده باشد .

ببین برو چیست ؟ 

ببین برو  وب سایت و اپلیکیشینی است که شا میتوانید آگهی شغل خود را در آن ثبت نمایید و تور مجازی مکان خود را در آن به نمایش بگذارید و در کنار تور مجازی خود اطلاعات شغلی خود را برای مخاطبان خود به نمایش بگذارید . در حقیقت زمانی که شما تور مجازی شغل و مکان خود را تهیه میکنید نیاز خواهید داشت تا آن را در بستر اینترنت برای مخاطبان خود به نمایش بگذارید و این خود نیازمند تهیه وب سایت و دامنه و هاست است که خود شامل هزینه و وقت زمان است این در حالی است که شما میتوانید تور مجازی خود را تهیه کرده و آگهی خود را در ببین برو ثبت نمایید و با پرداخت هزینه اندکی تور مجازی خود را در فضای مجازی نشر دهید . 

برای اطلاعات بیشتر و دقیق تر میتوانید با گروه ببین برو تماس بگیرید . 

 1. مهمترین چیزی که برای ساختن یک تور مجازی لازم داریم داشتن یک عکس کروی درست و اصولی از محل و مکان مورد نظرمان است ، شما در ابتدا باید از قسمتهایی که میخواهید در تور مجازی به نمایش درآید عکس کروی صحیح تهیه نمایید ( این کار میتوانید توسط خود شما بوسیله تجهیزات حرفه ای و آماتور و حتی گوشی تلفن همراه هوشمند شما انجام شود و یا توسط عکاسان حرفه ای تهیه شود و یا توسط تیم عکاسی bebinboro میتواند صورت پذیرد ).

 2. پس از تهیه عکس کروی از محل مورد نظر لام است تا این عکس کروی توسط برنامه های ساخت تور مجازی به یک تور مجازی تبدیل شود ، شما میتوانید در صورت داشتن دانش و مهارت لازم خودتان این کار را انجام دهید و یا برای حرفه ای تر شدن تور مجازی خود این کار را به افراد ماهر بسپارید و یا میتوانید عکس کروی خود را برای ما ارسال کنید تا ما آن را تبدیل به تور مجازی کرده و در آگهی شما قرار دهیم .

 3. پس از درست کردن تور مجازی خود لازم است تا برای اینکه آن را در آگهی خود قرار دهید و یا به دیگران نشان دهید تور مجازی خود را بر روی بستر اینترنت ( بر روی وبسایت خود و یا هاست و … ) قرار دهید و اگر هم فضای اینترنت ندارید نگران نباشید و با ببین برو تماس بگیرید . 

 4. پس از قرار دادن تور مجازی خود بر روی بستر اینترنت لازم است تا لینک تور مجازی خود را در قسمت وارد کردن لینک تور مجازی در آگهی خود قرار دهید تا تور مجازی شما بر روی آگهی شما در سامانه تور مجازی نشان داده شود .

 5. و یا میتوانید تمامی فایلهای تور مجازی خود را که توسط برنامه های ساخت تور مجازی خروجی گرفته اید به صورت یک فایل زیپ شده برای ما ارسال نمایید ( در بسته های حرفه ای و ویژه ) تا ما تور مجازی شما را در سایت بارگزاری کرده و در آگهی شما نشان دهیم .

 6. در نهایت در صورت داشتن هر گونه سوالی در خصوص نحوه ساختن تور مجازی مستوانید از طریق لینک پشتیبانی با ما در ارتباط باشید

 

 1. در ابتدا در سایت بوسیله شماره تلفن همراه خود ثبت نام نمایید . ( شماره شما نام کاربری شماست )

 2.  بر روی دگمه ثبت آگهی کلیک نمایید و سپس یک موضوع را ( مشاغل و یا رویداد ) انتخاب نمایید .

 3. یک بسته را با توجه به نیاز و قابلیت های بسته ها انتخاب نمایید . ( ثبت آگهی در ببین برو رایگان است )

 4. فرم آگهی خود را به طور کامل پر نمایید و حتما نام فروشگاه و یا مکان و آدرس دقیق را وارد نمایید . 

 5. در صورتی که تور مجازی خود را ساخته اید ( توسط خودتان و یا عکاسان حرفه ای )   لینک تور مجازی را در قسمت لینک تور مجازی وارد نمایید ، یا عکس کروی را برای ما ارسال نمایید و یا فایل فشرده تور مجازی را برای ما ارسال نمایید ( مورد آخر در بسته های حرفه ای و ویژه )

 6. در صورتی که تور مجازی خود را نساخته اید گزینه نیاز دارم تور مجازی برایم ساخته شود را انتخاب نمایید تا همکاران ما با شما جهت هماهنگی و ساختن تور مجازی شما با شما تماس بگیرند .

 7. در صورتی که مایل نیستید تا ما برای شما تور مجازی بسازیم  آگهی شما در صورت نداشتن مشکل تایید شده و شما ۷ روز بعد از ثبت آگهی فرصت خواهید داشت تور مجازی مکان مورد نظر خود را ساخته و به آگهی اضافه نمایید در غیر این صورت طبق قوانین سایت آگهی شما حذف میگردد

 8. دگمه پیش نمایش را زده و در صورتی که آگهی مشکلی ندارد دگمه ارسال را زده و آگهی را ارسال نمایید

 9. آگهی شما پس از بررسی تایید و یا علت عدم تایید به شما اعلام خواهد شد .

 • آگهی های ویژه ، به طور خاص در صفحه اول سایت به نمایش در می آیند و تیم ببین برو صفحه اگهی را کاملا سئو میکنند تا آگهی شما در صفحه اول گوگل دیده شود .و همچنین در قسمت گزارشات و مقالات نیز به صورت تصادفی نشان داده میشوند و بیشتر در معرض نمایش و چشمان مخاطبان سایت قرار داده میشوند بنابراین شما میتوانید با ویژه کردن یک آگهی باعث شوید تا بیشتر دیده شود . همچنین در زیر دسته ثبت آگهی ، ویژه ها اول نشان داده میشوند ، همچنین برای بیشتر دیده شدن آگهی شما برای ویژه ها در ببین برو تبلیغات صورت گرفته و آگهی شما در شبکه های اجتماعی ببین برو به نمایش در خواهد آمد

 • برای ویژه کردن آگهی خود لازم است پس از ارسال آگهی و تایید آگهی از قسمت پنل حساب کاربری خود به قسمت آگهی های ثبت شده رفته و گزینه ویژه کردن را انتخاب نمایید و از بین تعداد روزهای مشخص شده تعداد روز خود را انتخاب کرده و تا انتها مراحل را طی کرده و مبلغ خود را پرداخت نمایید . پس از پرداخت آگهی شما در قسمت ویژه ها قرار خواهد گرفت . 

تور مجازی گوگل در حقیقت همان تور مجازی است که گوگل این اجازه را به کاربران خود داده است تا به صورت آنلاین عکسهای کروی خود را درون گوگل بارگزاری نمایند و تور مجازی خود را به مکان ثبت شده بر روی نقشه گوگل ارتباط دهند . 

 • شما برای ثبت مکان خود در گوگل به هیچ وجه نیاز به صرف وقت در گوگل و سر در آوردن از قسمت های گوناگون و پیچیده صفحات گوگل را ندارید ! چرا که کافی است آگهی خود را درون ببین برو ثبت نمایید و اطلاعات کامل خود را درون فرم های کاملا فارسی درون ببین برو بنویسید و در آخر موقعیت دقیق مکانی خود و آدرس خود را بر روی نقشه در ببین برو ثبت نمایید  و گزینه نیاز به تور مجازی دارم را تیک بزنید . گروه ببین برو با شما تماس گرفته و ضمن هماهنگی جهت تهیه عکس کروی از مکان شما و قرار دادن تور مجازی شما درون سایت ببین برو ، اطلاعات کامل شما و مکان شما به همراه تور مجازی شما را نیز به صورت کاملا رایگان در گوگل ثبت می نماید . همچنین در صورتی که قبلا مکان خود را در گوگل ثبت کرده اید و تور مجازی خود را نیز در گوگل قرار داده اید کافی است لینک تور مجازی گوگل خود را در قسمت لینک تور مجازی در فرم آگهی قرار دهید تا تور مجازی شما در آگهی شما در ببین برو به نمایش دربیاید . 

شما میتوانید در سایت ثبت نام کرده و اطلاعات کاربری خود را کامل نمایید  و اقدام به تهیه تور مجازی از مشاغل گوناگون کرده و با تهیه بسته ویژه آگهی های خود را ثبت نمایید / همچنین میتوانید به عنوان یک ویژگی برای کار خود شغل مورد نظر را در سامانه ثبت نمایید . در صورت داشتن هرگونه سوال در این خصوص با بخش پشتیبانی در ارتباط باشید .

بعله ، هم افراد علاقمند و هم افرادی که میخواهند به صورت حرفه ای این مقوله را فرا بگیرند میتوانند با مراجعه به سایت www.photoaks.com  و یا از طریق کلیک بر روی این لینک اقدام به خریداری بسته آموزشی تور مجازی به زبان ساده کرده و پس از دیدن این بسته آموزشی اقدام به ساختن تور مجازی کرده و کسب و کار خود را شروه نمایند و یا برای آگهی خود تور مجازی ساخته و در سامانه قرار دهند .

بر کسی پوشیده نیست که گوگل به عنوان سایتی که رتبه یک را در جهان داراست بستری عالی برای ثبت شغل و اطلاعات شغلی شما است . 

ولی با نگاهی اجمالی به تور مجازی گوگل و نوع لینک شدن فضاها داخل تور مجازی و نداشتن رابط کاربری انعطاف پذیر پیشنهاد ما به افرادی که میخواهند تور مجازی شغل خود را تهیه نمایند این است که با توجه به اینکه لازمه اولیه داشتن تور مجازی تهیه عکس کروی گسترده است ( که این مرحله شامل هزینه برای کارفرما است ) بهتر است تا عکسها بوسیله افراد متخصص و برنامه های ساخت تور مجازی تبدیل به تور مجازی حرفه ای با تمام امکانات شود تا ویژگی های زیر شامل تور مجازی شود : 

۱ : شما با داشتن تور مجازی مستقل فایل تور مجازی خود را دارید و میتوانید از تور مجازی خود به صورت آفلاین نیز استفاده نمایید ( گوگل فقط آنلاین است )

۲ : با ثبت آگهی تور مجازی خود در ببین برو میتوانید عکسهای تک ، اطلاعات و توضیحات شغلی ، ساعت کاری خود و آدرس دقیق خود و شماره تماس خود را به همراه مسیریابی در صفحه اختصاصی خود داشته باشید و با رابط گرافیکی ساده ای که ببین برو دارد با مخاطبان خود ارتباطی بهتر برقرار نمایید . همچنین هر زمان که نیاز به تغییر اطلاعات بود به راحتی اطلاعات خود را تغییر دهید . 

۳: با توجه به مسائل اخیر کشور و تحریمها شرط عقل است که خود را در سایتی غیر از گوگل معرفی نمایید تا اگر زمانی برای گوگل مشکلی بوجود آمد شما خیالتان راحت باشد . 

۴ : شما با ثبت آگهی خود در ببین برو با یک تیر دو نشان میزنید و آن هم اینکه تور مجازی شما به صورت رایگان در گوگل نیز ثبت میشود . 

۵: با ثبت آگهی ویژه در ببین برو ، ما صفحه آگهی شما را  سئو میکنیم تا افراد با جستجوی کلمه کلیدی شما آگهی شما را در صفحه اول گوگل ببینند . 

بنابراین و با توجه به توضیحات بالا ثبت آگهی در ببین برو منطقی تر است چرا که هم از خدمات ببین برو استفاده خواهید کرد و هم در گوگل ثبت شده و تور مجازی گوگل را نیز خواهید داشت . 

هم اکنون آگهی خود را ثبت نمایید

اگر تور مجازی از شغل و محل کار خود نساخته اید هم اکنون شروع کنید و آگهی خود را ثبت نمایید تا برای ساختن تور مجازی شما بشتابیم​