قوانین و مقررات استفاده از سایت bebinboro.com

لطفا قبل از استفاده از خدمات bebinboro این قوانین و مقررات را به دقت بخوانید. استفاده شما از خدمات این وب سایت به منزله پذیرش قوانین سایت است . این تعهد شامل کاربران ، بازدیدکنندگان ، خریداران ، فروشندگان و  تمام کسانی است که به نحوی از خدمات ما بهره میبرند. استفاده شما از سایت bebinboro و ثبت نام در سایت و فعالیت در سایت ( مانند بازدید و ارسال نظرات و یا ثبت یک مکان یا رویداد در سایت )و یا خرید از سایت  به منزله قبول نمودن قوانین نوشته شده در این برگه میباشد .

اطلاعات حساب کاربری

اطلاعات حساب کاربری شما باید همواره درست ، دقیق و به روز باشد .شما میبایست نام و نام خانوادگی خود را پس از ثبت نام در سایت در قسمت حساب کاربری وارد نمایید . شما مسئول کلمه عبور خود در سیستم ما هستید و مسئولیت هرگونه فعالیت در سیستم با اطلاعات حساب کاربری شما مستقیما متوجه شما خواهد بود. در شرایط خاص و در صورت بروز هرگونه مشکل امنیتی می بایست در اولین زمان ممکن ما را از احتمال لو رفتن رمز عبور خود آگاه و اقدامات لازم در تغییر دسترسی را اجرا نمایید. ثبت نام در سایت ببین برو بوسیله شماره تلفن همراه انجام میشود و تمامی مسئولیت فعالیت در سایت بر عهده مالک خط تلفن خواهد بود . در صورتی که به عنوان فروشنده ثبت نام نمایید تمامی مسئولیت محصولات ارائه شده از سوی شما بر عهده فروشنده و ثبت نام کننده خواهد بود . هچنین تمام مسئولیت مکانها و یا رویداد های ثبت شده توسط کاربر بر عهده مالک خط تلفن همراه میباشد .

معرفی یک شغل و یا مکان به دیگران

خدمات ما ممکن است شامل ارتباطاتی ما بین معرفی کننده یک شغل و مکان یا رویداد و مشتریان خود و یا ارتباط بین کاربران باشد لذا سایت bebinboro و کاربر ثبت کننده تور مجازی ، مکان یا رویداد هیچ گونه مسئولیتی مبنی بر حضور افراد در آن محل و یا مکان و اتفاقات احتمالی در مکان ثبت شده را ندارد بنابراین پس از بازدید مجازی از مکان ثبت شده قبل از حضور در محل به صورت فیزیکی اطلاعات لازم را جمع آوری نمایید . قابل ذکر است سایت در جهت صحت وجود مشاغل ثبت شده تمام تلاش خود را خواهد کرد  . در صورتی که مکان و یا رویداد ثبت شده توسط کاربران متعلق به خودشان باشد تمام مسئولیت اتفاقات احتمالی در مکان ثبت شده بر عهده کاربر ثبت کننده و مالک تلفن همراه ثبت کننده خواهد بود .
شما با فعالیت در سایت و بازدید از سایت  اذعان میکنید که bebinboro نه به طور مستقیم و نه غیر مستقیم مسئول هیچ گونه آسیب احتمالی از خدمات ، محصولات و ارتباطات شما با مجموعه های معرفی شده نخواهد بود. ما تاکید میکنیم همواره قوانین ؛ شرایط و تعهدنامه های هرگونه خدمات معرفی شده را به دقت در وب سایت همان شرکت مطالعه نموده و با روشهای قانونی از درستی آن اطمینان حاصل کنید. همچنین در صورت داشتن هرگونه سوال و یا ابهام در خصوص مکان ثبت شده با پشتیبانی سایت ارتباط برقرار کرده سوالات خود را مطرح نمایید .
 1. bebinboro صرفا محلی برای معرفی مشاغل به صورت تور مجازی و یا یک رویداد توسط صاحبان مشاغل و یا رویداد و یا کاربران سایت بوده و هیچگونه منفعت مالی از مبادلات شما نمیبرد ، شما مکلف هستید تا فروشنده مورد نظر خود را ارزیابی کرده و در صورت اطمینان به معامله بپردازید.

قوانین درج مکان ، تور مجازی یا رویداد در سایت

 1. یکی از شرایط مهم و ضروری برای ثبت مکان ، تور مجازی یا رویداد در سایت داشتن اطلاعات صحیح و درست از مکان مورد نظر است و چنانچه اطلاعات شما ناقص باشد ثبت شما تایید نخواهد شد .
 2. در صورتی که مکان مورد نظر شما دارای تور مجازی نیست میتوانید آن را با تمام اطلاعات ثبت نمایید و گزینه تور مجازی ندارد و یا نیاز به تور مجازی را تیک بزنید . در خصوص رویداد ها میبایست تاریخ دقیق رویداد و تاریخ دقیق پایان رویداد ثبت گردد در غیر این صورت تایید نخواهد شد . 
 3. در صورتی که مکان و یا شغلی را ثبت مینمایید و آن مکان فاقد تور مجازی است میتوانید طی ۷ روز نیبت به تهیه تور مجازی اقدام نمایید . چنانچه مکان مورد نظر دارای تور مجازی است و شما لینک تور مجازی و یا آدرس تور مجازی را جهت نمایش در فیلد های مربوطه قرار میدهید ، می بایست نام عکاس و یا سازنده تور مجازی و یا صاحب معنوی تور مجازی را وارد نمایید . همچنین اگر تور مجازی شما از سایتی به غیر از سایت متعلق به خودتان فراخوانی میشود میبایست نام سایت مذکور را به عنوان سازنده و صاحب معنوی ذکر نمایید ( در صورتی که از گوگل فراخوانی میشود نیازی نیست ) . در صورتی که نام سازنده و صاحب معنوی تور مجازی را ثبت نکنید مسئولیت ثبت تور مجازی بدون رضایت صاحب معنوی بر عهده ثبت کننده خواهد بود و ببین برو این حق را دارد تا در صورت اعلام صاحب معنوی و اثبات مالکیت تور مجازی نام وی را در فیلد مربوط درج نماید .
 4. در صورتی که فرد ثبت کننده مکان یا رویداد  برای ۳ بار متوالی اقدام به ثبت نماید و قوانین را رعایت ننماید حساب وی مسدود خواهد شد .
 5. فرد ثبت کننده  مکان یا رویداد مسئولیت تمامی اطلاعات وارد شده در خصوص موقعیت محل و آدرس مکان مورد نظر را داراست و چنانچه مشخص گردد مکان مورد نظر از دید مراجع قانونی فعالیتی غیر قانونی دارد مکان مورد نظر سریعا پاک شده  و اطلاعات کاربر در صورت درخواست مراجع قانونی در اختیار آنها جهت پیگیری قرار خواهد گرفت .
 6. مدیریت سایت این حق را داراست تا در صورتی که اطلاعاتی از سوی کاربر برای ثبت مکان یا رویداد به اشتباه وارد شده باشد آنها را ویرایش نموده و به اطلاع کاربر برساند لذا در صورتی که کاربر موافقت خود را مبنی بر تغییرات نپذیرد میبایست مدارکی دال بر درست بودن اطلاعات ثبتی خود ارائه نماید در غیر این صورت مکان و یا رویداد مورد نظر حذف  خواهد شد .
 7. تور مجازی قرار داده شده در سایت باید دارای حداقل کیفیت برای نمایش در سایت باشد  ( مانند نمونه صفحه اصلی سایت ) بنابراین اگر کیفیت تور مجازی قابل قبول نباشد به ثبت کننده پست اطلاع داده خواهد شد تا تور مجازی با کیفیتی  مناسب را تهیه نماید و در صورت عدم همکاری وی سایت حق دارد تا تور مجازی وی را حذف نماید ، بدیهی است اطلاعات دیگر در صورت صحیح بودن حذف نخواهند شد .
 8. درج عنوان شغل و رویداد و ارائه مقداری توضیحات در خصوص آن شغل و درج موقعیت دقیق مکان بر روی نقشه نیز ضروری است و در صورت عدم درج مکان دقیق و مشخص شدن اشتباه بودن مکان پس از بررسی های لازم از سوی سایت مدیر سایت میتواند مکان ویا رویداد مورد نظر را حذف نماید
 9. ببین برو سایت آگهی نامه نیست ، بنابراین ثبت مکانها و یا رویداد ها و یا مشاغلی که مکان مدار نیستند و تور مجازی در آنها معنایی ندارد ممنوع بوده و در صورت ثبت تایید نخواهد شد . ( مانند تدریس خصوصی و … )

قوانین کشوری

هرگونه فعالیت و معرفی در bebinboro می بایست منطبق بر قوانین حاکم بر جمهوری اسلامی ایران باشد. فعالیت هایی  که مطابق قوانین جاری در جمهوری اسلامی ایران نباشد ، از سیستم حذف خواهد شد.

ثبت مکانها و رویداد های غیر مجاز

 • مغایر با قوانین جاری جمهوری اسلامی ایران و عرف جامعه،
 • نقض حریم شخصی افراد،
 • استفاده از عبارات یا کلماتی مانند: خریدار، فروش، ویژه، رند، مفت، ارزان، نو، زیر قیمت، استثنائی، گوشی، حراج، ویژه و امثال آن و همچنین درج قیمت در عنوان آگهی،
 • توهین به ‌هر شکلی به ادیان رسمی کشور، آداب، رسوم، قومیت‌ها، لهجه‌ها و گویش‌های مختلف،
 • استفاده ابزاری از تصاویر اشخاص در آگهی، درج بی‌مورد عکس صورت اشخاص و یا استفاده از عکس کودکان برای معرفی کالا و خدمات، که مخاطب آن کودکان نیستند،
 • استفاده از خط لاتین برای آگهی‌های فارسی،
 • هر نوع آگهی و خبرپراکنی سیاسی، اجتماعی یا مذهبی که جنبه تجاری نداشته باشد،
 • برنامه‌ها و روش‌های عبور از فیلترینگ، VPN، و یا خدمات یا کالاهای مربوط به نصب آنتن و راه اندازی ماهواره و یا اینترنت ماهواره ای،
 • ابزار و یا آموزش‌های نفوذ، خرابکاری، یا شکستن قفل، Hack و Crack،
 • فروش برنامه‌های نرم‌افزاری و یا کتابهای فاقد مجوز قانونی برای انتشار یا فروش یا موارد ناقض حقوق مؤلفان(Copyright)،
 • فروش جزوات درسی، کمک‌درسی و کنکوری بدون کسب مجوز از مرجع مربوطه،
 • شبکه‌های هرمی و فعالیت‌های غیرقانونی و غیرمجاز اقتصادی مشابه،
 • هر نوع مسابقه، قرعه‌کشی و بخت‌آزمایی (با جایزه و یا بدون جایزه)،
 • آگهی انجام پروژه‌های دانشجویی و دانش آموزی،
 • هر گونه سلاح گرم و سرد،
 • فروش مکمل‌های ورزشی،
 • کالا و خدمات مرتبط با سیگار یا ترک اعتیاد،
 • خدمات، دفاتر و شرکت‌های مرتبط با لیزینگ به جز نمایندگی‌های مجاز شرکتهای دولتی با ارائه مجوز،
 • درخواست دریافت مبلغ به هر عنوان در متن آگهی،
 • درج شماره حساب در متن آگهی،
 • خدمات و کالاهایی که شائبه کلاهبرداری در آن مشاهده شود،
 • خرید و فروش مواد غذایی و تقویتی،
 • درج مکرر آگهی هرچند متفاوت در یک روز،
 • قرار ملاقات غیر تجاری به صورت آنلاین،
 • املا یا جمله بندی نادرست،
 • جهت تسهیل و تسریع فرآیند تأیید و انتشار آگهی‌ها، bebinboro ممکن است در مواردی به ویرایش جزئی آگهی شما بر اساس قوانین بپردازد.

تغییرات

این حق را برای خود محفوظ میدانیم تا در صورت لزوم در این قوانین و مقررات تغییراتی ایجاد کنیم . در صورت لزوم به تغییرات اساسی در سیستم حتما ۳۰ روز زمان خواهیم داد تا بتوانید خود را با قوانین جدید هماهنگ کنید.

تماس با ما

در صورت داشتن هرگونه سئوال میتوانید از طریق برگه ی تماس ،  اقدام کنید.

تور مجازی شغل خود را ثبت کنید