قوانین و مقررات استفاده از سایت bebinboro.com

لطفا قبل از استفاده از خدمات bebinboro این قوانین و مقررات را به دقت بخوانید. استفاده شما از خدمات این وب سایت به منزله پذیرش قوانین سایت است . این تعهد شامل کاربران ، بازدیدکنندگان ، خریداران ، فروشندگان و  تمام کسانی است که به نحوی از خدمات ما بهره میبرند. استفاده شما از سایت bebinboro و ثبت نام در سایت و ثبت آگهی و یا خرید از سایت  به منزله قبول نمودن قوانین نوشته شده در این برگه میباشد .
همچنین چنانچه قصد خرید از سایت را داشتید جهت برخورداری از خدمات پشتیبانی میبایست قبل از خرید در سایت ثبت نام نمایید و یا هنگام خرید و در قسمت تسویه حساب از قسمت میخواهم یک حساب کاربری داشته باشم ثبت نام نمایید . در غیر این صورت تمام مسئولیت خرید بر عهده کاربر خواهد بود ( به صورت اتوماتیک شماره سفارش برای شما پیامک خواهد شد ولی در صورت عدم ثبت نام و وجود اختلال سیستمی در ارسال پیامک به شما و یا اشتباه سهوی در وارد کردن شماره تلفن همراه از سوی شما و عدم دریافت شماره سفارش ، ببین برو مسئولیتی نخواهد داشت / البته گروه ببین برو تمام سعی خود را خواهد کرد تا به کاربران محترم کمک کند و ضرری مشمول حال آنها نگردد  )

اطلاعات حساب کاربری

اطلاعات حساب کاربری شما باید همواره درست ، دقیق و به روز باشد .شما میبایست نام و نام خانوادگی خود را پس از ثبت نام در سایت در قسمت حساب کاربری وارد نمایید . شما مسئول کلمه عبور خود در سیستم ما هستید و مسئولیت هرگونه فعالیت در سیستم با اطلاعات حساب کاربری شما مستقیما متوجه شما خواهد بود. در شرایط خاص و در صورت بروز هرگونه مشکل امنیتی می بایست در اولین زمان ممکن ما را از احتمال لو رفتن رمز عبور خود آگاه و اقدامات لازم در تغییر دسترسی را اجرا نمایید. ثبت نام در سایت ببین برو بوسیله شماره تلفن همراه انجام میشود و تمامی مسئولیت فعالیت در سایت بر عهده مالک خط تلفن خواهد بود . در صورتی که به عنوان فروشنده ثبت نام نمایید تمامی مسئولیت محصولات ارائه شده از سوی شما بر عهده فروشنده و ثبت نام کننده خواهد بود .

معرفی یک شغل و یا مکان به دیگران

خدمات ما ممکن است شامل ارتباطاتی ما بین معرفی کننده یک شغل و مکان و مشتریان خود باشد لذا سایت bebinboro هیچ گونه مسئولیتی مبنی بر حضور افراد در آن محل و یا مکان و اتفاقات احتمالی در مکان آگهی شده را ندارد بنابراین پس از بازدید مجازی از مکان آگهی شده قبل از حضور در محل به صورت فیزیکی اطلاعات لازم را جمع آوری نمایید . قابل ذکر است سایت در جهت صحت وجود مشاغل آگهی شده تمام تلاش خود را کرده است .
شما با فعالیت در سایت و بازدید از سایت  اذعان میکنید که bebinboro نه به طور مستقیم و نه غیر مستقیم مسئول هیچ گونه آسیب احتمالی از خدمات ، محصولات و ارتباطات شما با مجموعه های معرفی شده نخواهد بود. ما تاکید میکنیم همواره قوانین ؛ شرایط و تعهدنامه های هرگونه خدمات معرفی شده را به دقت در وب سایت همان شرکت مطالعه نموده و با روشهای قانونی از درستی آن اطمینان حاصل کنید.
bebinboro صرفا محلی برای معرفی مشاغل به صورت تور مجازی بوده و هیچگونه منفعت مالی از مبادلات شما نمیبرد ، شما مکلف هستید تا فروشنده مورد نظر خود را ارزیابی کرده و در صورت اطمینان به معامله بپردازید.

خرید از سایت

در خصوص بخش محصولات و تخفیفات سایت ببین برو قبل از هرگونه فعالیت فروشندگان مدارک هویتی و شغلی آنها را مورد بررسی قرار داده و سعی بر آن دارد تا ضرری مشمول حال خریداران نگردد . قابل ذکر است تمامی محصولات در سایت ببین برو که در صفحه تورمجازی مشاغل و یا رویداد ها ارائه میگردد به صورت خرید تخفیف جهت استفاده برای خرید محصولات فیزیکی و یا خدماتی بوده و هیچگونه محصول فیزیکی و یا کوپن تخفیف فیزیکی که برای خریداران ارسال گردد نمیباشد . بنابراین لازم است تا خریداران محترم فبل از خرید توضیحات محصول و شرایط استفاده از آن را مطالئه نموده و سپس اقدام به خرید نمایند .خریداران میبایست پس از خرید تخفیف مشخص شده جهت استفاده از تخفیف برای تهیه محصول و یا خدمات به شغل مورد نظر در بازه زمانی مشخص شده مراجعه نمایند .
مشاغل موظف به رعایت تمام مواردی که در بخش توضیحات برای محصولات و یا خدمات خود نوشته اند هستند و در صورتی که موارد ذکر شده را رعایت ننمایند خریداران میتوانند با ارائه مدرک مبنی بر عدم رعایت موارد توضیحات نسبت به استرداد وجه خود نمایند . بدیهی است این مورد زمانی قابل اجرا خواهد بود که از خدمات و یا محصولات استفاده نشده باشد در غیر این صورت این مورد منتفی خواهد بود و استفاده خریدار از محصول خریداری شده به منزله تائید رعایت موارد توضیحات خواهد بود .

پشتیبانی : در خصوص هرگونه سوال در مورد یک محصول قبل از خرید حتما باید با شماره پشتیبانی درج شده در قسمت شرایط استفاده تماس گرفته شود و پس از خرید نیز جهت هرگونه هماهنگی و یا سوال با شماره پشتیبانی محصول تماس بگیرید  و در صورت حل نشدن مشکل با بخش پشتیبانی ببین برو در تماس باشید .

استرداد وجه : در خصوص استرداد وجه در مورد هر محصول طبق قوانین درج شده در قسمت شرایط استفاده عمل خواهد شد و چنانچه محصولی مبلغ قابل استرداد داشته باشد طبق قوانین درج شده از طریق بخش پشتیبانی ببین برو جهت بازگشت وجه اقدام نمایید و مبلغ صرفا به شماره کارت مبدا واریز و سفارش کنسل خواهد شد . قابل ذکر است استرداد وجه به مدت ۲۴ تا ۷۲ ساعت زمان خواهد برد .  

قوانین درج مشاغل در سایت

 1. یکی از شرایط مهم و ضروری برای قرارداد یک شغل و یا مکان به صورت آگهی در سایت داشتن تور مجازی از محل مورد نظر است .
 2. در صورتی که از مکان مورد نظر خود تور مجازی تهیه نکرده اید میتوانید آگهی خود را ثبت نمایید و گزینه نیاز به تور مجازی را علامت بزنید تا جهت تهیه تور مجازی با شما هماهنگ گردد .
 3. در صورتی که آگهی ثبت گردد و تور مجازی خود را وارد ننموده باشد به مدت ۷ روز فرصت خواهد داشت تا تور مجازی خود را وارد نماید و یا جهت ساختن تور مجازی با گروه bebinboro هماهنگ گردد و در غیر این صورت پس ار مهلت ذکر شده آگهی مورد نظر حذف گردیده و آگهی دهنده میبایست مجددا نسبت به ثبت آگهی اقدام نماید .
 4. در صورتی که فرد آگهی دهنده برای ۳ بار متوالی آگهی بدون تور مجازی ثبت و اقدام به ساختن تور مجازی در مهلت مقرر ننماید حساب کاربری وی مسدود خواهد شد .
 5. فرد آگهی دهنده مسئولیت تمامی اطلاعات وارد شده در خصوص موقعیت محل و آدرس مکان مورد نظر را داراست و چنانچه مشخص گردد مکان مورد نظر از دید مراجع قانونی فعالیتی غیر قانونی دارد آگهی وی سریعا حذف شده و اطلاعات فرد آگهی دهنده در صورت درخواست مراجع قانونی در اختیار آنها جهت پیگیری قرار خواهد گرفت .
 6. مدیریت سایت این حق را داراست تا در صورتی که اطلاعاتی از سوی آگهی دهنده به اشتباه وارد شده باشد آنها را ویرایش نموده و به اطلاع آگهی دهنده برساند لذا در صورتی که آگهی دهنده موافقت خود را مبنی بر تغییرات نپذیرد میبایست مدارکی دال بر درست بودن اطلاعات ثبتی خود ارائه نماید در غیر این صورت آگهی وی حذف خواهد شد .
 7. تور مجازی قرار داده شده در سایت باید دارای حداقل کیفیت برای نمایش در سایت باشد  ( مانند نمونه صفحه اصلی سایت ) بنابراین اگر کیفیت تور مجازی قابل قبول نباشد به آگهی دهنده اطلاع داده خواهد شد تا تور مجازی با کیفیتی  مناسب را تهیه نماید و در صورت عدم همکاری وی سایت حق دارد تا آگهی وی را حذف نماید .
 8. درج عنوان شغل و رویداد و ارائه مقداری توضیحات در خصوص آن شغل در آگهی و درج موقعیت دقیق مکان بر روی نقشه نیز ضروری است و در صورت عدم درج مکان دقیق و مشخص شدن اشتباه بودن مکان پس از بررسی های لازم از سوی سایت مدیر سایت میتواند آگهی مورد نظر را حذف نماید
 9. چنانچه میخواهید در صفحه آگهی تور مجازی خود اقدام به فروش تخفیف ها و محصولات خود به صورت تخفیف نمایید لازم است تا از پنل کاربری فرم فروشنده شدن را تکمیل و ارسال نمایید  قابل ذکر است شما با اسال مدارک هویتی خود و شغل خود در خصوص تمامی خریداران مسئول بوده و مسئولیت تمام محصولات ارائه شده بر عهده فروشنده خواهد بود .

قوانین کشوری

هرگونه آگهی و معرفی در bebinboro می بایست منطبق بر قوانین حاکم بر جمهوری اسلامی ایران باشد. آگهی هایی که مطابق قوانین جاری در جمهوری اسلامی ایران نباشد ، از سیستم حذف خواهد شد.

آگهی های غیر مجاز

 • مغایر با قوانین جاری جمهوری اسلامی ایران و عرف جامعه،
 • نقض حریم شخصی افراد،
 • استفاده از عبارات یا کلماتی مانند: خریدار، فروش، ویژه، رند، مفت، ارزان، نو، زیر قیمت، استثنائی، گوشی، حراج، ویژه و امثال آن و همچنین درج قیمت در عنوان آگهی،
 • توهین به ‌هر شکلی به ادیان رسمی کشور، آداب، رسوم، قومیت‌ها، لهجه‌ها و گویش‌های مختلف،
 • استفاده ابزاری از تصاویر اشخاص در آگهی، درج بی‌مورد عکس صورت اشخاص و یا استفاده از عکس کودکان برای معرفی کالا و خدمات، که مخاطب آن کودکان نیستند،
 • استفاده از خط لاتین برای آگهی‌های فارسی،
 • هر نوع آگهی و خبرپراکنی سیاسی، اجتماعی یا مذهبی که جنبه تجاری نداشته باشد،
 • برنامه‌ها و روش‌های عبور از فیلترینگ، VPN، و یا خدمات یا کالاهای مربوط به نصب آنتن و راه اندازی ماهواره و یا اینترنت ماهواره ای،
 • ابزار و یا آموزش‌های نفوذ، خرابکاری، یا شکستن قفل، Hack و Crack،
 • فروش برنامه‌های نرم‌افزاری و یا کتابهای فاقد مجوز قانونی برای انتشار یا فروش یا موارد ناقض حقوق مؤلفان(Copyright)،
 • فروش جزوات درسی، کمک‌درسی و کنکوری بدون کسب مجوز از مرجع مربوطه،
 • شبکه‌های هرمی و فعالیت‌های غیرقانونی و غیرمجاز اقتصادی مشابه،
 • هر نوع مسابقه، قرعه‌کشی و بخت‌آزمایی (با جایزه و یا بدون جایزه)،
 • آگهی انجام پروژه‌های دانشجویی و دانش آموزی،
 • هر گونه سلاح گرم و سرد،
 • فروش مکمل‌های ورزشی،
 • کالا و خدمات مرتبط با سیگار یا ترک اعتیاد،
 • خدمات، دفاتر و شرکت‌های مرتبط با لیزینگ به جز نمایندگی‌های مجاز شرکتهای دولتی با ارائه مجوز،
 • درخواست دریافت مبلغ به هر عنوان در متن آگهی،
 • درج شماره حساب در متن آگهی،
 • خدمات و کالاهایی که شائبه کلاهبرداری در آن مشاهده شود،
 • خرید و فروش مواد غذایی و تقویتی،
 • درج مکرر آگهی هرچند متفاوت در یک روز،
 • قرار ملاقات غیر تجاری به صورت آنلاین،
 • املا یا جمله بندی نادرست،
 • جهت تسهیل و تسریع فرآیند تأیید و انتشار آگهی‌ها، bebinboro ممکن است در مواردی به ویرایش جزئی آگهی شما بر اساس قوانین بپردازد.

تغییرات

این حق را برای خود محفوظ میدانیم تا در صورت لزوم در این قوانین و مقررات تغییراتی ایجاد کنیم . در صورت لزوم به تغییرات اساسی در سیستم حتما ۳۰ روز زمان خواهیم داد تا بتوانید خود را با قوانین جدید هماهنگ کنید.

تماس با ما

در صورت داشتن هرگونه سئوال میتوانید از طریق برگه ی تماس ،  اقدام کنید.

تور مجازی شغل خود را ثبت کنید