تور مجازی با دوربین DSLR

یکی از حرفه ای ترین نوع عکاسی برای تهیه تور مجازی که کیفیتی بسیار بالا دارد ، عکاسی بوسیله دوربین Dslr است .
در این نوع عکاسی تمامی عکسها بوسیله دوربین حرفه ای انجام میشود و سپس بوسیله نرم افزارها عکسها به هم متصل شده  و بوسیله انواع برنامه های ساخت تور مجازی در نهایت تور مجازی شما درست میشود .
شما برای چه تور مجازی تهیه میکنید ؟ حتما مهمترین علت دیده شدن فضای مورد نظرتان به بهترین شکل و بالاترین کیفیت است ، بنابراین این نوع عکاسی بهترین انتخاب است .
شما در ببین برو این امکان را دارید تا در ابتدا تور مجازی های مختلف را بازدید کنید و با انتخاب تور مجازی با کیفیت از قسمت کپی رایت عکاس یا تهیه کننده تور مجازی را شناسایی و برای سفارش تور مجازی خود با وی تماس بگیرید . قابل ذکر است ببین برو هیچگونه منفعتی از سفارش تور مجازی شما نمیبرد و بنابراین هیچگونه مسئولیتی در خصوص روابط شما و عکاسان در این خصوص نخواهد داشت . 

تور مجازی با دوربین ۳۶۰

دوربین های ۳۶۰ یکی از ابزارهایی است که کار عکاسی ۳۶۰ درجه برای تهیه تور مجازی را بسیار آسان کرده است ، چرا که میتوان با فشردن یک دگمه یک عکس ۳۶۰ درجه کروی تهیه کرد .
اصولا برای تهیه تور مجازی املاک و تور مجازی مکان هایی که باید کلیت مکان دیده شود و جزئیات از اهمیت زیادی برخوردار نیستند میتوان از این نوع دوربین برای ساختن تور مجازی استفاده نمود .
بسیاری از عکاسان و تهیه کننده های تور مجازی دارای دوربین ۳۶۰ حرفه ای هستند و میتوانند به این وسیله تور مجازی های با کیفیت و اقتصادی برای شما تهیه نمایند .

میزبانی تور مجازی

میزبانی تور مجازی شما در ببین برو

شما برای نمایش تور مجازی به مخاطبان خود به صورت آنلاین نیازمند بستر اینترنتی خواهید بود ، ما در ببین برو با قرار داد تور مجازی شما در یک صفحه اختصاصی به همراه توضیحات کامل و امکانات فراوان این امکان را به شما میدهیم تا با هزینه ای بسیار اندک و سالیانه تور مجازی خود را در بستر اینترنت قرار داده و دیگر نگران هزینه های بالای راه اندازی و نگداری سایت نباشید ، به یاد داشته باشید یک تور مجازی کامل و حرفه ای خود میتوان حکم وب سایت شما را داشته باشد .
همچنین این امکان را برای عکاسان نیز فراهم نموده ایم تا با قرار دادن تور مجازی های خود در ببین برو به همراه نام و مشخصات خود زمینه را برای جذب مشتریان بیشتر برای خودشان فراهم آورند .