بازدید مجازی و وی آر – VR از هتل سنتی طبیب شوشتر

سفری به یادماندنی داشتیم به شوشتر و اقامتی عالی در هتل سنتی طبیب شوشتر . از قبل اتاق را رزرو کرده بودیم . به محض ورود استقبالی گرم از سمت پذیرش هتل داشتیم و چندین روز بی نظیر در این سفر .

خود سفر و نقاط دیدنی جنوب و شوشتر یک طرف و حال و هوای اتاق و هتل طرفی دیگر . چنان بود که دوست داشتیم دیدنی ها تمام شود و زودتر به اتاقمان برویم . 

چیزی که در هتل های سنتی بیشتر شاهد آن  هستم حضور گردشگر خارجی است تا ایرانی ! گویی ایرانی ها دنبال هتل لوکس و صبحانه چند رنگ هستند . ولی ما بسی لذت بردیم از بودن در هتل سنتی طبیب شوشتر . 

در نهایت و هنگام بازگشت از سفر دلمان نیامد این هتل را بدون داشتن واقعیت مجازی ترک کنیم . بنابراین موضوع را با مدیریت هتل در میان گذاشتیم و آنها نیز بسیار استقبال کردند . 

تور مجازی هتل سنتی طبیب شوشتر شامل 23 نما است که تقریبا تمام هتل را در بر میگیرد . میشود گفت شما با بازدید واقعیت مجازی هتل به راحتی میتوانید فضای آن را درک و اتاق مورد نظر خود را انتخاب نمایید . 

تور مجازی این هتل با دوربین 360 ال جی انجام شده و موسیقی زمینه نیز به آن اضافه شده است . همچنین بوسیله نشانهای راهنما ( هات اسپاتها ) تمامی هتل به صورت دقیق پیمایش شده است . 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قبلا حساب کاربری ایجاد کرده اید؟
گذرواژه خود را فراموش کرده اید؟
Loading...

دوره آموزش حرفه ای ساخت تور مجازی

آموزش جامع برنامه 3dvista ، حرفه ای ترین برنامه ساخت تور مجازی + آموزش برنامه krpano + قالب تور مجازی املاک آماده برای ساختن تور مجازی املاک / پشتیبانی حرفه ای