تور مجازی چیست؟ ببین برو چیست؟

تور مجازی

با VR یا تور مجازی هر چه بیشتر دیده شوید …

در صورتی که شما دارای شغلی هستید ک دیده شدن مکان شما برای مخاطبانتان مهم است و در کنار آن میخواهید اطلاعات جامعی درباره خود به مشتریان و مخاطبان بدهید ، تور مجازی بهترین گزینه و کاتالوگ آنلاین و آفلاینی است که میتواند این مهم را انجام دهد ، چرا که مخاطب امروز بیش از پیش از گوشی های هوشمند و رایانه ها استفاده میکند و یک تور مجازی میتواند جای هزاران کلمه را بگیرد …

تور مجازی چیست ؟

پروژه عکاسی 360 درجه ( پانوراما 360 درجه ) ( عکس کروی ) و انجام تور مجازی در حقیقت یک نوع پروژه خدماتی است که می تواند از سوی عکاسان و افرادی که در حال انجام پروژه های تحت وب و طراحی و ساخت وب سایتها میباشند انجام شود . در این پروژه تمرکز اصلی بر روی 3 چیز خواهد بود ، اول عکاسی پانورامای 360 درجه و عکاسی کروی – دوم تبدیل اینگونه عکسها ( کروی و 360 درجه ) به تور مجازی و سوم کاربردی کردن 2 مورد قبل یعنی قرار دادن تور مجازی ساخته شده بر روی سایت شخصی و یا قراردادن در گوگل به جهت دیده شدن بیشتر .

تور مجازی املاک

امروزه با توجه به پیشرفت های بسیاری که در زمینه عکاسی و عکاسی 360 درجه صورت گرفته است  ، شاید عکسهای تک دیگر نمیتواند آن نیاز گذشته را برطرف نماید و یک مکان را به طور کامل معرفی نماید . در زمینه عکاسی نیز از روزی که دوربین های دیجیتال پا به عرصه گذاشتند انواع نرم افزارهای کامپیوتری پیشرفته نیز برای رفع نیاز عکاسان بوجود آمده که از آن جمله میتوان به نرم افزارهایی اشاره نمود که عکسها را کنار هم چیده تا عکسی پانوراما بوجود بیاید این در حالی است که در گذشته برای این کار در لابراتوآرهای آنالوگ و بوسیله دستگاه آگراندیسمان عکسها کنار هم قرار گرفته و در کنار هم چاپ میشده که کاری بسیار دشوار بود . امروزه کافی است یک عکس پانورامای 360 درجه و یا کروی تهیه شود و یا توسط یک دوربین 360 درجه  عکسی کروی تهیه نمود  و آن را بوسیله یک نرم افزار تبدیل به یک تور مجازی نمود در حقیقت این برنامه ها شخص بیننده را به طور مجازی در مرکز فضای عکاسی شده قرار میدهد و فرد می تواند محیط اطراف را به گونه ای که گویی در همان فضا قرار گرفته ببیند و با توجه به امکانات فراوانی که این برنامه ها در اختیار ما میگذارند فرد میتواند تصویر را بچرخاند ، جلو برود ، عقب بیاید و به چپ و راست و پائین و بالا نگاه کند و به طور مجازی گشتی در فضای مورد نظر بزند و خود را در آن فضا تصور کند . علاوه بر آن امکاناتی چون قرار دادن تک عکسها در تور مجازی به همراه نوشته و اطلاعات لازم در هر موردی ، قرار دادن ویدئو در تصویر ، هدایت بیننده به فضاها و مکانهای دیگر ، قرار دادن فایل های صوتی در تصویر ، قرار دادن نقشه برای هدایت بیننده و حتی قرار دادن گوگل مپ و ( google earth ) در این برنامه ها وجود دارد

چرا داشتن یک تور مجازی امروزه امری مهم و لازم است ؟ : امروزه استفاده از اینترنت  و گوشی های هوشمند یک امر فراگیر شده است و اکثر افراد سعی بر آن دارند تا نیازهای خود را از طریق اینترنت و گشت و گذار در صفحات وب بر طرف کنند و گاهی هم اطلاعات خود را از همین طریق کسب مینمایند . یک تور مجازی میتواند باعث شود تا مخاطب از طریق وب سایت گشت و گذاری در مکانهای مورد نظر شما بزند و علاوه بر دیدن محصولات شما با کم و کیف کار شما نیز آشنا شود و آن را بهتر درک کند و شاید همین امر باعث انتخاب شما از سوی مخاطب شود ( به طور مثال در صنعت گردشگری و توریسم و در بخش هتل ها این امر کاملا محسوس است ) و یا حتی در معرفی یک فروشگاه به دیگران میتواند مفید باشد فرض کنید که فروشگاه در محدوده دیگری از شهر باشد ، اگر این امکان فراهم باشد تا من مخاطب فضای داخلی فروشگاه را  از طریق تور مجازی ببینم به طور حتم در انتخاب من تاثیر خواهد گذاشت و شاید از منطقه ای دور به سراغ فروشگاه مورد نظر بروم . بنابراین امروزه داشتن یک تور مجازی میتواند مفید فایده باشد .

ببین برو چیست ؟

ببین برو به نوعی یک سایت خدماتی و مجله تصویری به صورت تور مجازی است . ما در ببین برو سعی بر آن داریم تا تمرکزمان روی مقوله تور مجازی بوده و در این راستا به پیشرفت این نوع از رسانه در کشورمان کمک کنیم . علاوه بر آن با در اختیار داشتن تجربه ای گران در زمینه عکاسی 360 درجه و ساختن تور مجازی خدماتی چون مشاوره رایگان را به مخاطبان خواهیم داد .

همچنین دو فعالیت اصلی در بخش خدمات سایت یکی ساختن تور مجازی آفلاین برای مشاورین املاک و دیگری ساختن تور مجازی حرفه ای برای مشاغل و مخاطبان این زمینه میباشد .

در بخشی دیگر اقدام به تهیه دوره های آموزشی و انواع فایل دانلودی نموده ایم . همچنین در زمینه راه اندازی سامانه های تور مجازی برای مشاورین املاک فعالیت خواهیم داشت .

تور مجازی

چگونه تور مجازی خود را سفارش دهم ؟

  1. در ابتدا میتوانید با مراجعه به سایت ببین برو مطالب و مقاله های گوناگون در زمینه تور مجازی را مطالعه نمایید .
  2. در صورتی که میخواهید خودتان اقدام به ساختن تور مجازی و عکاسی نمایید میتوانید از محصولات آموزشی در این زمینه استفاده کنید .
  3. در صورتی که نیاز به تهیه عکس 360 حرفه ای و با کیفیت از مجموعه خود را دارید تا ما برای شما تور مجازی حرفه ای درست کنیم از قسمت مشاوره و واتساپ با م در ارتباط باشید .
  4. ما پس از گرفتن توضیحات ابتدایی از شما و همچنین نوع نیازتان و بودجه بندی شما برای این کار ، نوع عکاسی و تور مجازی را به شما پیشنهاد خواهیم داد .
  5. پس از تایید اولیه و انجام مراحل مالی و پرداخت پیش پرداخت ، روز و ساعت عکاسی هماهنگ شده و پس از آن نیز طبق توافق طرفین تور مجازی تحویل خواهد شد .
قبلا حساب کاربری ایجاد کرده اید؟
گذرواژه خود را فراموش کرده اید؟
Loading...

دوره آموزش حرفه ای ساخت تور مجازی

آموزش جامع برنامه 3dvista ، حرفه ای ترین برنامه ساخت تور مجازی + آموزش برنامه krpano + قالب تور مجازی املاک آماده برای ساختن تور مجازی املاک / پشتیبانی حرفه ای