تور مجازی مرکز خرید پاسارگاد در تهران خیابان جلال آل احمد

تور مجازی مراکز خرید و مراکز تجاری میتواند نقش موثری در شناساندن این مراکز به مخاطبان داشته باشد . ما در تهیه تور مجازی مرکز خرید پاسارگاد سعی کرده ایم تا با استفاده از عکاسی حرفه ای بوسیله دوربین DSLR  کیفیت تور مجازی را بالا ببریم . 

امکانات این تور مجازی : 

  • عکاسی شده با دوربین DSLR 
  • دارای منوی انتخاب نماها 
  • قابلیت نمایش در عینک VR 
  • ساخته شده با برنامه کی آر پانو
  • دارای فلش های راهنما برای گردش در تور مجازی

مرکز خرید پاسارگاد در تهران و مابین خیابان جلال آل احمد و خیابان سازمان آب قرار دارد و در دو سمت اتوبان یادگار امام ساخته شده است . این مرکز خرید دارای 2 طبقه تجاری است . یکی از ویژگی های مرکز خرید پاسارگاد وجود صنوف مختلف از جمله کیف و کفش و پوشاک است . اجناس ارائه شده در فروشگاه ها از کیفیت مناسبی برخوردار است و قیمتها نیز متعادل است . اگر به دنبال خریدی به قیمت و خوب هستید حتما سری به این مرکز خرید بزنید .

مرکز خرید پاسارگاد دارای دو ورودی اصلی است . ورودی شمالی از سمت خیابان جلال آل احمد است و ورودی جنوبی از سمت خیابان سازمان آب است . ورودی های متعددی نیز از سمت غرب و شرق و پارکینگ وجود دارد . این مرکز خرید هم در قیمت شرق و هم غرب دارای پارکینگ روباز است . 

اگر اهل پاساژگردی هستید میتوانید از در شمالی مرکز خرید پاسارگاد وارد شوید و پس از دیدن این پاساژ از در جنوبی خارج شده و وارد بازار سنتی ستارخان شوید و همینطور تا انتهای بازار سنتی را بازدید نمایید . 

امید است با دیدن واقعیت مجازی مرکز خرید پاسارگاد برای حضور در این پاساژ برنامه ریزی نموده و سری به انجا بزنید . 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قبلا حساب کاربری ایجاد کرده اید؟
گذرواژه خود را فراموش کرده اید؟
Loading...

دوره آموزش حرفه ای ساخت تور مجازی

آموزش جامع برنامه 3dvista ، حرفه ای ترین برنامه ساخت تور مجازی + آموزش برنامه krpano + قالب تور مجازی املاک آماده برای ساختن تور مجازی املاک / پشتیبانی حرفه ای