عکاسی 360 و ثبت تور مجازی گوگل توسط ببین برو

تور مجازی گوگل چیست ؟

شاید شما هم در گوگل برای پیدا کردن یک مکان یا فروشگاه جستجو کرده اید . گوگل اطلاعات آن فروشگاه یا رستوران و یا مکان را به نمایش میگذارد . در بین این اطلاعات مانند شماره تماس و مسیریابی عکسهای آن مکان هم هست .

در میان عکسهایی که گوگل به نمایش میگذارد اگر عکسهای 360 نیز باشند دیده میشوند . اهمیت این عکسهای 360 در آن است که در ارتباط با هم باشند تا مخاطب بتواند درک درستی از آن مکان داشته باشد .

در حقیقت تور مجازی گوگل به نوعی همان عکسهای 360 از مکان شماست که مانند یک زنجیر بوسیله فلشهای راهنما به هم مرتبط میشوند .

چرا باید شغلم را در گوگل ثبت کنم ؟

امروزه میتوان گفت بیشتر مردم برای جستجوی یک نیاز در گوگل جستجو میکنند . گوگل در الگوریتم های خود در ابتدا تمام فروشگاه های نزدیک را برای مخاطب به نمایش میگذارد . در کنار موقعیت مکانی که برای مخاطب به نمایش در میآید اطلاعات مهم دیگری مانند شماره تماس ، ساعات کار و نظرات و از همه مهمتر عکسهای مکان جستجو شده نیز به نمایش در می آید .

در کنار عکسهای معمولی شما میتوانید عکسهای 360 را نیز هنگام ثبت شغلتان در گوگل بارگزاری نمایید . حال فکر کنید شما شغلتان را در گوگل ثبت نکرده اید ! این یعنی عقب ماندن از رقبا و پایین آمدن فروش و عدم دسترسی افرادی که شما را در گوگل جستجو میکنند .

 

 ” بیشتر جستجو کننده های گوگل اول از همه به سراغ عکسها و تو مجازی مکان مورد نظر میروند و در مرحله بعد سراغ اطلاعات دیگر !  ”

 

چرا باید در کنار ثبت در گوگل ،  عکسهای 360 و تور مجازی بگذارم در گوگل ؟

تحقیقات نشان داده که بیشتر افرادی که مکانی را در گوگل جستجو میکنند اول سراغ عکسها میروند . حال اگر شما یک رستوران ، فروشگاه و یا شرکتی باشید با فضای داخلی مناسب وجود عکسهای 360 و تور مجازی شما در گوگل میتواند شما را هر چه بهتر معرفی نماید .

عکس  360  چگونه تهیه میشود ؟

عکسهای 360 را میتوان به 3 روش تهیه کرد :

1: عکاسی با گوشی بوسیله اپلیکیشن خود گوگل . اصولا این نوع عکس 360 دارای خطاهای بسیار بوده و خود شاید تبدیل به ضد تبلیغ شود . ولی اگر میخواهید رایگان باشد ، خوب است .

2 : عکاسی با دوربین های 360 . دوربین های 360 میتواند گزینه ای کم هزینه برای عکاسی 360 و قرار دادن در گوگل باشد . البته باید گفت قیمت این دوربین ها کم نیست و شاید تهیه آنها برای چندین عکس اقتصادی نباشد .(  مشاهده نمونه تور مجازی گوگل با دوربین 360 توسط ببین برو )

3: عکاسی با دوربین های dslr و تجهیزات حرفه ای . این روش تهیه عکس 360 بهترین و با کیفیت ترین نوع تهیه عکس 360 است که توسط عکاسان حرفه ای قابل انجام است . ( مشاهده نمونه تور مجازی گوگل با دوربین DSLR )

ببین برو  برای شما چه میکند ؟

1 : در ابتدا لازم است تا مکان خودتان را در گوگل ثبت نمایید . ( یادتان باشد بهتر است با حساب کاربری خودتان مکانتان را ثبت نمایید )

2 : اطلاعات دقیق خود را در فرمهایی که هنگام ثبت در گوگل هست وارد نمایید .

3 : با ببین برو تماس بگیرید تا ما به شما بگوییم با توجه به مکان به چه تعداد عکس 360 نیاز دارید.

4 : بعد از هماهنگی با شما یک روز جهت انجام عکاسی با شما هماهنگ میشود .

5 : بعد از انجام عکاسی تمامی عکسهای 360 شما توسط ببین برو در گوگل به مکان شما وصل میشود .

چرا برای عکاسی 360 ببین برو را انتخاب کنم ؟

 ” ما تمام تلاشمان را نمیکنیم تا از شما پول بگیریم ! ما تمام تلاشمان را میکنیم تا برای شما کاری با کیفیت انجام دهیم تا در کنار هم به سمت فروشی بیشتر رهنمون شویم  “

جهت مشاوره رایگان و هماهنگی جهت عکاسی 360 و تور مجازی گوگل از طریق واتساپ با ما در تماس باشید .

ارتباط از طریق واتساپ ( کلیک کنید )

شماره تماس مشاور ارشد  : 5160826-0935

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قبلا حساب کاربری ایجاد کرده اید؟
گذرواژه خود را فراموش کرده اید؟
Loading...

دوره آموزش حرفه ای ساخت تور مجازی

آموزش جامع برنامه 3dvista ، حرفه ای ترین برنامه ساخت تور مجازی + آموزش برنامه krpano + قالب تور مجازی املاک آماده برای ساختن تور مجازی املاک / پشتیبانی حرفه ای