فروشگاه اینترنتی و یا خرید حضوری !

این روزها با توجه به گسترش روز افزون اینترنت و تاثیر آن بر روی زندگی افراد شاهد آن هستیم که انواع فروشگاههای اینترنتی نیز به وجود آمده و رشد کرده اند در این میان این سوال مطرح می‌شود که آیا باید از فروشگاههای اینترنتی خرید کرد یا اهمیت بیشتری را به خرید حضوری داد .
باید توجه داشت که در بسیاری از کالاهای دیجیتال مثل گوشی های موبایل و همچنین کالا های صوتی و تصویری می توان از خرید اینترنتی استفاده کرد چرا که در این کالاها خیلی راحت می‌توان مشخصات محصول مورد نظر را در فروشگاه های اینترنتی مشاهده کرد و سپس به خرید آسان آنها پرداخت همچنین به گارانتی های مشخص شده در این فروشگاه ها توجه کرد.

با توجه به تنوع بسیار زیاد کالاهای دیجیتال خرید این کالا از فروشگاه های اینترنتی به نظر بسیار آسان تر می آید چرا که شما می توانید بسیار راحت مشخصات فنی آنها را مطالعه کرده و به مقایسه آنها با همدیگر بپردازید و اگر نیاز بود می توانید با مراجعه حضوری به فروشگاه های بیرون از نزدیکان کالا را مشاهده کرده و بعد نسبت به خرید آنها از فروشگاههای اینترنتی اقدام کنید .

بسیاری از فروشگاه‌های اینترنتی مانند فروشگاه اینترنتی دیجی کالا و فروشگاه اینترنتی بامیلو در ابتدا با فروش محصولات دیجیتال کار خود را شروع کردند و پس از آن اقدام به فروش محصولات دیگر هم کردند بنابراین در خرید اینترنتی در محصولات دیجیتال شما می‌توانید می‌تواند خیالتان بسیار راحت باشد و خرید مطمئنی را از فروشگاه های اینترنتی مانند دیجی کالا و بامیلو انجام دهید .

نکته بسیار سودمند در خریدهای اینترنتی این است که شما در ترافیک‌های سنگین سطح شهر نمی مانید و بسیار راحت در خانه خودتان می توانید محصول مورد نظرتان را در گروه‌های مختلف محصولات دیجیتال محصولات صوتی و تصویری و همچنین محصولات مختلف آرایشی و بهداشتی و محصولات تزئینی دکوری و بسیاری از گروه‌های دیگر محصولات می توانید خرید کرده و محصول مورد نظرتان را در خانه خود و در منزل تحویل بگیرید .

نکته ای که به نظر می‌رسد در این روزها فروشگاه های اینترنتی زیاد نتوانستند نظر مشتریان خود را جذب کنند در میان گروه‌های محصولاتی مانند محصولات پوشیدنی از جمله محصولاتی مانند کفش ها و همچنین لباس ها و تیشرت ها و پیرهن ها و دیگر محصولات پوشیدنی است چرا که این محصولات نیازمند پرو کردن هستند و از طریق خرید اینترنتی امکان پرو کردن این محصولات وجود ندارد و خیلی وقت ها پیش می آید که این محصولات باز پس فرستاده می شود .
البته بسیاری از فروشگاه های اینترنتی که اقدام به فروش لباس و کیف و کفش می‌کنند راه چاره ای در پیش گرفتند و آن هم اینکه در بسیاری از موارد چند سایز لباس و کفش را برای مشتری خود ارسال می‌کنند و مشتریان پس از پرو کردنمحصول از نزدیک می توانند محصول مورد نظر خود را انتخاب کرده هزینه آن را پرداخت کنند و دیگر محصولات را پس بفرستند که این اقدام باعث می‌شود تا فروشگاه هایی که این کار را کرده اند از دیگر فروشگاه های اینترنتی پیشی بگیرد.

خوشبختانه امروزه با وجود نماد اعتماد الکترونیکی و ساماندهی به فروشگاه های اینترنتی می توان به خریدهای اینترنتی بسیار اعتماد کرد چراکه فروشگاه هایی که دارای نماد اعتماد الکترونیکی نباشند جایی در میان فروشگاه های معتبر نخواهند داشت بنابراین شما می‌توانید بسیار راحت و با نگاه کردن به نماد اعتماد الکترونیکی از فروشگاهی که این نماد را دارد خرید کرده و مطمئن باشید که خریدی سالم و مطمئن را انجام می دهید .

البته در میان بسیاری از مشتریان مختلف بسیاری هم هستند که انتخابشان فروشگاه های اینترنتی نیست و دلشان می خواهد تا در کوچه و بازار قدم بزنند و در میان پاساژ های مختلف و مراکز تجاری مختلف اقدام به خرید خود بکنند و ویترین ها را ببینند از نزدیک لمس بکنند رنگ شان را تشخیص دهند بپوشند انتخاب کنند و خریداری کنند.
گاهی هم افرادی هستند که دلشان می‌خواهد تا در فضای یک فروشگاه راه برود و دکورآن فروشگاه را ببینند دوست دارند تا در آن فروشگاه با فروشنده صحبت کند دوست دارند فروشنده آنها را راهنمایی کند دوست دارند به مراکز تجاری لوکس و زیبا بروند دوستان در مراکز تجاری قدم بزنند دوست دارند اول ببینند و بعد بروند برای این کار هم میتوانند بسیار راحت از طریق دیدن تور مجازی فروشگاه مورد نظرشان فروشگاه خود را انتخاب کنند و به مکان مورد نظر خود بروند و خرید کنند .

www.bebinboro.com/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قبلا حساب کاربری ایجاد کرده اید؟
گذرواژه خود را فراموش کرده اید؟
Loading...

دوره آموزش حرفه ای ساخت تور مجازی

آموزش جامع برنامه 3dvista ، حرفه ای ترین برنامه ساخت تور مجازی + آموزش برنامه krpano + قالب تور مجازی املاک آماده برای ساختن تور مجازی املاک / پشتیبانی حرفه ای