قوانین و مقررات استفاده از سایت bebinboro.com

لطفا قبل از استفاده از خدمات bebinboro این قوانین و مقررات را به دقت بخوانید. استفاده شما از خدمات این وب سایت به منزله پذیرش قوانین سایت است . این تعهد شامل کاربران ، بازدیدکنندگان ، خریداران ، فروشندگان و  تمام کسانی است که به نحوی از خدمات ما بهره میبرند. استفاده شما از سایت bebinboro.com و ثبت نام در سایت و فعالیت در سایت ( مانند بازدید و ارسال نظرات )  و یا خرید از سایت  به منزله قبول نمودن قوانین نوشته شده در این برگه میباشد .
همچنین چنانچه قصد خرید از سایت را داشتید جهت برخورداری از خدمات پشتیبانی میبایست قبل از خرید در سایت ثبت نام نمایید و یا هنگام خرید و در قسمت تسویه حساب از قسمت میخواهم یک حساب کاربری داشته باشم ثبت نام نمایید . در غیر این صورت تمام مسئولیت خرید بر عهده کاربر خواهد بود .

اطلاعات حساب کاربری

اطلاعات حساب کاربری شما باید همواره درست ، دقیق و به روز باشد .شما میبایست نام و نام خانوادگی خود را پس از ثبت نام در سایت در قسمت حساب کاربری وارد نمایید . شما مسئول کلمه عبور خود در سیستم ما هستید و مسئولیت هرگونه فعالیت در سیستم با اطلاعات حساب کاربری شما مستقیما متوجه شما خواهد بود. در شرایط خاص و در صورت بروز هرگونه مشکل امنیتی می بایست در اولین زمان ممکن ما را از احتمال لو رفتن رمز عبور خود آگاه و اقدامات لازم در تغییر دسترسی را اجرا نمایید. ثبت نام در سایت ببین برو بوسیله شماره تلفن همراه انجام میشود و تمامی مسئولیت فعالیت در سایت بر عهده مالک خط تلفن خواهد بود . در صورتی که به عنوان فروشنده ثبت نام نمایید تمامی مسئولیت محصولات ارائه شده از سوی شما بر عهده فروشنده و ثبت نام کننده خواهد بود .

معرفی یک محصول و یا  خدمات و یا ثبت یک تور مجازی 

شما با فعالیت در سایت و بازدید از سایت  اذعان میکنید که ببین برو نه به طور مستقیم و نه غیر مستقیم مسئول هیچ گونه آسیب احتمالی از خدمات ، محصولات و ارتباطات شما با مجموعه های معرفی شده نخواهد بود. ما تاکید میکنیم همواره قوانین ؛ شرایط و تعهدنامه های هرگونه خدمات معرفی شده را به دقت در وب سایت همان شرکت مطالعه نموده و با روشهای قانونی از درستی آن اطمینان حاصل کنید. همچنین در صورت داشتن هرگونه سوال و یا ابهام در خصوص مکان ثبت شده با پشتیبانی سایت ارتباط برقرار کرده سوالات خود را مطرح نمایید . همچنین در خصوص خرید تمامی محصولات سایت که محصولات دانلودی و دیجیتال هستند قبل از خرید بررسی های لازم را انجام و سپس اقدام به خرید نمایید .

 1. ببین برو صرفا محلی برای معرفی مشاغل یا مکان ( به صورت تور مجازی ) و یا معرفی یک شخص با مهارت و تخصص مشخص و یا کاربران سایت بوده و هیچگونه منفعت مالی از مبادلات و ارتباط کاربران نمیبرد ، شما مکلف هستید تا فروشنده مورد نظر خود را ارزیابی کرده و در صورت اطمینان به معامله بپردازید. کلیدک صرفا به عنوان بستری برای فروش انواع فایل دانلودی بوده و کارمزد ارائه خدمات را طبق قوانین و مقررات سایت دریافت میکند و هیچ گونه دخل و تصرف و یا مداخله ای در تهیه و تولید محصولات ندارد .

خرید از سایت

در خصوص بخش محصولات  سایت ببین برو  قبل از هرگونه فعالیت فروشندگان مدارک هویتی و شغلی آنها را مورد بررسی قرار داده و سعی بر آن دارد تا ضرری مشمول حال خریداران نگردد . قابل ذکر است تمامی محصولات در سایت ببین برو که در صفحه  فروشگاه  اشخاص که به عناون فروشنده ثبت نام کرده اند  ارائه میگردد به صورت خرید الکترونیکی و دانلودی میباشد و محصولات فیزیکی و ارسالی به فروش نمیرسد . بنابراین لازم است تا خریداران محترم قبل از خرید توضیحات محصول و شرایط استفاده از آن را مطالعه نموده و سپس اقدام به خرید نمایند
مشاغل یا اشخاص فروشنده  موظف به رعایت تمام مواردی که در بخش توضیحات برای محصولات و یا خدمات خود نوشته اند هستند و در صورتی که موارد ذکر شده را رعایت ننمایند خریداران میتوانند با ارائه مدرک مبنی بر عدم رعایت موارد توضیحات نسبت به استرداد وجه خود نمایند .

پشتیبانی محصولات : در خصوص پشتیبانی محصولات صرفا از طریق ارسال تیکت برای فروشنده محصول باید اقدام گردد و در صورت وجود مشکل میتوانید از طریق پشتیبانی واتس اپ و یا ارسال تیکت برای ببین برو مراتب را به اطلاع برسانید تا بررسی گردد .

استرداد وجه : چنانچه پس از خرید از سایت ، محتویات محصول با موارد ذکر شده در قسمت توضیحات مغایرت داشته باشد خریدار محترم میتواند تا ۴۸ ساعت از زمان ثبت سفارش  موارد را با ذکر دلیل و مدرک از طریق تیکت پشتیبانی سایت اعلام نمایید . طی ۲۴ تا ۷۲ ساعت پس از ثبت تیکت  مشکل بررسی و به شما نتیجه در تیکت اعلام میگردد و چنانچه حق با شما باشد پس از طی کردن مراحل اخذ مدارک بانکی مبلغ طی ۲۴ ساعت برای شما عودت داده خواهد شد . قابل ذکر است در خصوص محصولات رایگان چنین قانونی صدق نمی کند . همچنین برای استرداد وجه کاربر میبایست نام و نام خانوادگی خود را به طور کامل وارد نموده و مبلغ صرفا به شماره کارت مبدا واریز خواهد شد . چنانچه کاربر فایل را دانلود نموده و فایل موجود در سایت با توضیحات فروشنده منطبق باشد مبلغ از سوی سایت استرداد داده نخواهد شد . لذا قبل از خرید توضیحات را کاملا مطالعه نمایید و محصول را بررسی نمایید . قابل ذکر است کاربردان میتوانند قبل از خرید از طریق پشتیانی سایت و یا پشتیبانی محصول سوالات خود را مطرح نمایند . 

 1. قوانین فروش در سایت

 2. ۱ : هر فردی که محصول دیجیتال در زمینه های گوناگون و هنری داشته باشد در صورتی که صاحب معنوی و قانونی آن باشد میتواند در ببین برو به عنوان فروشنده ثبت نام کرده و پس از تکمیل اطلاعت خود و ساختن صفحه شخصی خود در ببین برو فایل های خود را به صورت محصول دانلودی برای فروش در ببین برو قرار دهد .

 3. ۲: تمامی مسئولیت فایل های قرار داده شده توسط فروشنده در سایت بر عهده شخص فروشنده بوده و فروشنده میبایست در صورت نیاز نسبت به ارائه مجوزهای مربوطه برای محصول اقدام نماید .

 4. ۳: محصولاتی که انتشار آنها نیازمند کسب مجوز از مراجع قانونی است میبایست شماره مجوز خود را در صفحه محصول درج نمایند بدیهی است هرگونه شکایت در خصوص این محصولات متوجه شخص فروشنده خواهد بود و ببین برو مسئولیتی در این خصوص نخواهد داشت .

 5. ۴: محصولاتی مانند انواع آموزشهای هنری و یا آموزشهای مختلف میبایست قوانین تولید آموزش را طبق برگه  راهنمای ارسال فایل تولید آموزش رعایت کرده و در صورتی که کیفیت مذکور را نداشته باشند جهت فروش در سایت تایید نخواهند شد .

 6. ۵ : تمامی تسویه حسابها با فروشنده از طریق پنل فروشنده و بخش درخواست تسویه انجام میشود و فروشنده میتواند ۷۲ ساعت پس از فروش محصول و در صورت نبودن هیچ گونه شکایت از طرف خریدار نسبت به درخواست تسویه اقدام نماید بدیهی است تمامی درخواستهای که تا قبل از ساعت ۱۶ ثبت گردند طی ۲۴ ساعت واریز خواهند شد . همچنین ۲۰ درصد مبلغ فروش هر محصول به عنوان کارمزد سایت متعلق به سایت میباشد .

 7. ۶ : فروشنده مسئولیت پشتیبانی محصولات ارائه شده توسط خودش را داراست و میبایست پاسخگوی خریداران قبل و بعد از خرید باشد .

قوانین کشوری

هرگونه فعالیت و معرفی در کلیدک می بایست منطبق بر قوانین حاکم بر جمهوری اسلامی ایران باشد. فعالیت هایی  که مطابق قوانین جاری در جمهوری اسلامی ایران نباشد ، از سیستم حذف خواهد شد.

ثبت مکانها و رویداد های غیر مجاز

 • مغایر با قوانین جاری جمهوری اسلامی ایران و عرف جامعه،

 • نقض حریم شخصی افراد،

 • استفاده از عبارات یا کلماتی مانند: خریدار، فروش، ویژه، رند، مفت، ارزان، نو، زیر قیمت، استثنائی، گوشی، حراج، ویژه و امثال آن و همچنین درج قیمت در عنوان آگهی،

 • توهین به ‌هر شکلی به ادیان رسمی کشور، آداب، رسوم، قومیت‌ها، لهجه‌ها و گویش‌های مختلف،

 • استفاده ابزاری از تصاویر اشخاص در آگهی، درج بی‌مورد عکس صورت اشخاص و یا استفاده از عکس کودکان برای معرفی کالا و خدمات، که مخاطب آن کودکان نیستند،

 • استفاده از خط لاتین برای آگهی‌های فارسی،

 • هر نوع آگهی و خبرپراکنی سیاسی، اجتماعی یا مذهبی که جنبه تجاری نداشته باشد،

 • برنامه‌ها و روش‌های عبور از فیلترینگ، VPN، و یا خدمات یا کالاهای مربوط به نصب آنتن و راه اندازی ماهواره و یا اینترنت ماهواره ای،

 • ابزار و یا آموزش‌های نفوذ، خرابکاری، یا شکستن قفل، Hack و Crack،

 • فروش برنامه‌های نرم‌افزاری و یا کتابهای فاقد مجوز قانونی برای انتشار یا فروش یا موارد ناقض حقوق مؤلفان(Copyright)،

 • فروش جزوات درسی، کمک‌درسی و کنکوری بدون کسب مجوز از مرجع مربوطه،

 • شبکه‌های هرمی و فعالیت‌های غیرقانونی و غیرمجاز اقتصادی مشابه،

 • هر نوع مسابقه، قرعه‌کشی و بخت‌آزمایی (با جایزه و یا بدون جایزه)،

 • آگهی انجام پروژه‌های دانشجویی و دانش آموزی،

 • هر گونه سلاح گرم و سرد،

 • فروش مکمل‌های ورزشی،

 • کالا و خدمات مرتبط با سیگار یا ترک اعتیاد،

 • خدمات، دفاتر و شرکت‌های مرتبط با لیزینگ به جز نمایندگی‌های مجاز شرکتهای دولتی با ارائه مجوز،

 • درخواست دریافت مبلغ به هر عنوان در متن آگهی،

 • درج شماره حساب در متن آگهی،

 • خدمات و کالاهایی که شائبه کلاهبرداری در آن مشاهده شود،

 • خرید و فروش مواد غذایی و تقویتی،

 • درج مکرر آگهی هرچند متفاوت در یک روز،

 • قرار ملاقات غیر تجاری به صورت آنلاین،

 • املا یا جمله بندی نادرست،

 • جهت تسهیل و تسریع فرآیند تأیید و انتشار صفحات ، کلیدک ممکن است در مواردی به ویرایش جزئی آگهی شما بر اساس قوانین بپردازد.

تغییرات

این حق را برای خود محفوظ میدانیم تا در صورت لزوم در این قوانین و مقررات تغییراتی ایجاد کنیم . در صورت لزوم به تغییرات اساسی در سیستم حتما ۳۰ روز زمان خواهیم داد تا بتوانید خود را با قوانین جدید هماهنگ کنید.

تماس با ما

در صورت داشتن هرگونه سئوال میتوانید از طریق برگه ی تماس ،  اقدام کنید.

هم اکنون در ببین برو کسب در آمد کن