مرکز خرید طلا و جواهر در تهران

در مطالب قبلی که برای شما گردآوری کرده بودیم به مرکز خرید لوازم صوتی و تصویری در تهران ، مرکز خرید گوشی تلفن همراه  ، مرکز خرید کامپیوتر و لوازم جانبی آن ، مرکز خرید مبلمان در تهران ، مرکز خرید کیف و کفش در تهران ، مرکز خرید ابزارآلات و مرکز خرید عمده حبوبات در تهران پرداختیم و اکنون قصد آن را داریم تا شما را با مرکز خرید طلا و جواهر در تهران آشنا کنیم تا شما بتوانید نزدیکترین محل را برای خرید طلا و جواهر خود انتخاب نمایید .

1 : بازار اصلی تهران :

یکی از مراکز قدیمی و معتبر برای خرید و فروش طلا و جواهر را میتوان بازار تهران و آن هم بازار زرگرها دانست . البته در بازار تهران میتوان به میدان سبزه میدان و زیر گذر طلافروشان نیز اشاره نمود .
البته ذکر این نکته مهم است که شما بیشتر قصد خرید طلا دارید و یا جواهر ؟ چرا که بازار تهران بیشتر برای خرید طلا مناسب است البته این به آن معنی نیست که جواهر در این بازار وجود ندارد بلکه باید فت بیشتر تمرکز بر روی فروش طلا و طلای عمده است .
از نظر طراحی طلا ها نیز باید طراحی ها را مطابق با سلیقه عموم جامعه دانست و شاید کمتر به طراحی هایی خاص و منحصر به فرد برخورد کنید . به هر حال اگر شما ساکن مرکز و جنوب تهران هستید بازار تهران میتواند برای خرید طلا برای شما مناسب باشد . نکته دیگر در خصوص قیمتهاست که اصولا به دلیل مرکزیت بازار به عنوان قلب فروش طلا در پایتخت قیمتهایی پایین تر از نقاط دیگر طلا فروشی است .

2 : مرکز شهر / خیابان کریمخان زند :

خیابان کریمخان از قدیم هم به عنوان یکی از معتبرترین مراکز خرید و فروش طلا و جواهر در تهران شناخته میشود . در این خیابان شاهد مغازه های طلافروشی و همچنین چندین مرکز خرید طلا و جواهر هستیم .
از لحاظ طراحی های طلا و جواهر مسئله با بازار تهران متفاوت است و ما شاهد طراحی هایی متنوع تر و البته کمی خاص هستیم و نکته قابل توجه تفاوت طراحی ها در کریمخان با بازار و سایر مراکز خرید هستیم و اگر در یک روز هر دو بازار را سری بزنید به این تفاوت پی خواهید برد .
در خصوص قیمتها نیز باید گفت به دلیل نزدیکی کمابیش کریمخان به بازار تقریبا به قیمتهای بازار نزدیک است ولی عمده تفاوت قیمت در نوع طراحی و دستزمزد است ( البته فاکتور های مختلفی چون نوع جواهر و نوع طلا نیز در قیمت تاثیر دارد ) .

3 : ابتدای بلوار میرداماد و میدان مادر :

از مزونها و لباس عروس فروشی هایی اطراف میدان مادر که بگذریم به طلا فروشی های این منطقه میرسیم . در اینجا گویی بیشتر توجه به جواهر است تا طلا و شاید یکی از دلایل آن نیز حضور قشری نسبتا متمول در این منطقه است .
اگر به دنبال جواهراتی قیمتی و خاص و البته شیک هستید پیشنهاد میکنیم به این منطقه برای خرید طلا و جواهر بروید . البته باید گفت درست است که بیشتر به جواهر اهمیت داده شده ولی این به آن معنی نیست که شما باید پول زیادی بپردازید بلکه گاهی اوقات با گشتن در میان مغازه ها و مراکز خرید میتوانید طلا و جواهری بسیار زیبا و شیک ولی با قیمتی مناسب بیابید . در حقیقت باید گفت خیابان مرداماد مناسب افرادی با سلیقه خاص است که میخواهند جواهراتی متفاوت برای خود داشته باشند .
همچنین اگر به دنبال ساعتهایی با برندهای معتبر هستید میتوانید در میرداماد آن را بیابید .

4 : طلا و جواهر در غرب تهران و آسودگی غرب نشینان :

الف ) خیابان ستارخان : حد فاصل بین فلکه دوم صادقیه و فلکه اول صادقیه جایی است که چندین مرکز خرید طلا و جواهر و البته سکه و طرافی جای گرفته است .
اگر شما ساکن غرب تهران هستید و بیشتر قصد خرید طلا و یا سکه را دارید بهتر است به این قسمت سری بزنید ولی گر قصد خرید جواهر را دارید بهتر از به مرکز خرید الماس غرب یا مرکز خرید میلاد نور سری بزنید .
در خصوص خرید سکه و طلا باید گفت به دلیل دوری این مرکز به بازار تهران عمدتا قیمتها از بازار تهران بیشتر است البته نگران نباشید چرا که خرید هم کمی بالا تر انجام میشود .
از لحاظ طراحی طلا ها ولی کمی ناامیدکننده است چرا که بیشتر شاهد طراحی هایی شیبه به بازار طلای تهران هستیم و به ندرت میتوان طراحی هایی خاص را پیدا کرد .
همچنین اگر قصر تعمیرات طلا را نیز دارید در این منطقه به راحتی میتوانید طلای خود را تعمیر کنید چرا که مغازه های زیادی در زیرزمین های پاساژ ها به این کار اختصاص داده شده .

ب ) خیابان ستارخان / چهار راه خسرو : مرکز خرید الماس غرب در اینجا قرار گرفته است و تمام تمرکز مغازه ها بر روی جواهر است و البته باید گفت سعی کرده اند تا طراحی هایی خاص را ارائه دهند و درست است که به پای جواهرات مرکز خرید میلاد نور نمیرسند ولی در سطح بالاتری از منطقه در حال فعالیت هستند .

ج) میدان صنعت / مرکز خرید میلاد نور : مرکز خرید میلاد نور در تهران یکی از مراکز خرید شناخته شده است . در این مرکز خرید یک طبقه به طور اختصاصی به فروش طلا و جواهر اختصاص پیدا کرده است که البته بیشتر جواهر است . اگر شما افرادی مشکل پسند هستید پیشنهاد میکنیم به مرکز خرید میلاد نور بروید و گشتی در طلافروشی های آنجا بزنید . از نکات مهم این مرکز خرید اعتبار و سابقه مغازه هاست که خیال شما را از بابت خدمات پس از فروش راحت میکند .

ح) میدان کاج سعادت آباد : مرکز خرید ابریشم یکی از مراکز تجاری است که طلا و جواهر فروشی ها در آنجا جمع هستند و غرب نشینان میتوانند به آنجا نیز سر بزنند

د ) سایر مراکز فروش طلا و جواهر در غرب  تهران : ما معروفترین مراکز خرید ططلا و جواهر در غرب تهران را معرفی کردیم و سایر مراکز را نیز به یه شما معرفی مینماییم تا بتوانید انتخاب نمایید : خیابان اشرفی اصفهانی بالاتر از مرکز خرید تیراژه 1 مرکز خرید طلا و جواهر ، مرکز خرید کوروش در اتوبان ستاری نبش پیامبر قسمت طلا و جواهر ، مرکز خرید بوستان  در میدان  پونک قسمت طلا و جواهر ، مرکز خرید طلا و جواهر برلیان در منطقه 22 در گلستان شرقی  .

5 : طلا و جواهر در شرق تهران :

شاید شرق نشینان به اندازه غربی های تهران مملو از مراکز خرید طلا و جواهر نباشند ولی به این مراکز خرید اشاره میکنیم تا اگر ساکن شرق تهران هستید قبل از اینکه به مراکز اصلی خرید و فروش بیایید سری به این مراکز بزنید …

میدان هفت حوض مرکز خرید سون سنتر مانند میلاد نور یک طبقه را به طلا و جواهر اختصاص داده است ، فلکه اول و دوم تهرانپارس ، پاساژ پارسیان ، میدان هروی ، میدان ملت .

6 : خرید غیر حضوری از سایتهای طلا و جواهر :

فروش آنلاین این روزها از اهمیت بسیاری برخوردار شده است ولی بسیاری دوست دارند تا طلا و جواهر را از نزدیک ببینند و بعد خرید کنند ولی بسیاری هم هستند که دوست دارند در خانه بمانند و با آسودگی مدل های مختلف را دیده و خرید کنند . یکی از مسائل مهم در خرید اینترنتی طلا اعتماد کردن به سایتهای فروش آنلاین طلاست همیشه سعی کنید تا از فروشگاه های معتبر ( مانند دیجیکالا ) خرید کنید .

سخن آخر :

ما سعی کردیم تا عمده مرکز خرید طلا و جواهر را در تهران به شما معرفی نماییم ولی این به آن معنی نیست فقط همین مراکز مراکز شهر تهران برای طلا و جواهر هستند بلکه اینها مکانهایی است که در یک محدوده خاص میتواند نیاز شما را برطرف نماید . به طور حتم در اکثر مراکز خرید از شمال و جنوب تهران تا شرق و غرب تهران شاهد حضور مغازه های طلافروشی هستیم و حتی در بعضی محله ها نیز شاهد حضور مغازه های طلافروشی در کنار هم هستیم و چه بسا بسیاری از آنها دارای طرح های خاص و قیمتهایی مناسبی هم باشند . حال اگر مرکزی از دید ما پنهان مانده شما ما را یاری داده و در قسمت نظرات بنویسید تا دیگران استفاده کننده /

همچنین میتوانید مراکز خرید طلا و جواهر در شهر خود را نیز در قسمت نظرات بنویسید تا همشریان شما بتوانند با آنها آشنا شوند .

 

استفاده مطلب با ذکر نام ببین برو بلامانع است

11 دیدگاه در “مرکز خرید طلا و جواهر در تهران

  1. سنگی از کوه پیدا شده خصوصیات که داره اینست که یک بسیار جلا داره.دوم بسیار سخت است حتی آهن ومیخ فولادی را خط ماندازد.سوم افراد که ضعیف است بدست بگیرد شوک میدهد.چهارم وزنش از سنگ عادی سبک تر است.

  2. بسیار کمک کننده بود ، توی میدان کاج سعادت آباد هم یه مرکز خرید مخصوص طلا و جواهر هست ، اگه نزدیک هستین اونجا هم سر بزنید

    1. ممنون که در خصوص مرکز خریدطلا در تهران نظرتون رو گفتین و راهنماییی کردین

  3. با سلام وعرض ادب ممنون بابت راهنمایی هاتون،ممنون میشم اگه یک مرکز خریدوفروش طلای ژاپنی معرفی کنید،ممنون ومتشکر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قبلا حساب کاربری ایجاد کرده اید؟
گذرواژه خود را فراموش کرده اید؟
Loading...

دوره آموزش حرفه ای ساخت تور مجازی

آموزش جامع برنامه 3dvista ، حرفه ای ترین برنامه ساخت تور مجازی + آموزش برنامه krpano + قالب تور مجازی املاک آماده برای ساختن تور مجازی املاک / پشتیبانی حرفه ای