مرکز خرید لوازم ورزشی در تهران

به دوستی گفتم میخواهم مطلبی بگذارم درباره مرکز خرید لوازم ورزشی در تهران و اون گفت اینکه واضح است ! ولی ما مطلبی درباره مرکز خرید تلویزیون و لوازم صوتی و تصویری در تهران نوشتیم و با اینکه تصور میکردیم بسیاری از آن مطلع هستند ولی بسیاری نمیدانستند .

حال در این مطلب میخواهیم به مرکز خرید لوازم ورزشی بپردازیم : 

اگر در تهران و یا شهرهای نزدیک تهران زندگی میکنید کافی است برای اینکه انواع لوازم ورزشی از تخصصی گرفته تا عمومی را خریداری نمایید کافی است به میدان منیریه تهران سری بزنید و در اصل حد فاصل بین خیابان فرهنگ پایین تر از میدان منیریه در خیابان ولیعصر تا خیابان سپه یعنی بالا تر از میدان منیریه را میتوان مرکز تجمع فروشگاه های لوازم ورزشی دانست و در سالهای اخیر مراکز خرید تجاری نیز راه اندزی شده است .
البته میدان منیریه را باید بیشتر تخصصی دانست ولی امروزه با توجه به نوع بازار بسیاری از لوازم ورزشی عمومی نیز در آنجا یافت میشود مثلا اگر به دنبال یک کتانی خاص ورزشی باشید مانند کفش کشتی شاید به راحتی نتوانید در فروشگاه های محلی پیدا کنید و باید به منیریه بروید ولی اگر به دنبال کفش کتانی ورزشی خاصی نباشید شابد فروشگاه های محلی نیز نیاز شما را رفع نماید و حضور در منیریه بیشتر میتواند دست شما را از لحاظ تنوع محصول و انتخاب باز بگذارد .

در منیریه از اتواع کفش ورزشی و پیاده روی گرفته تا انواع تیشرت های ورزشی و گرم کن ها میتوانید بیابید تا انواع لوازم ورزشی تخصصی برای انواع ورزشها و نگران این نباشید که محصول خود را پیدا نکنید .

امروزه فروشگاه های اینترنتی نیز جایگاه  بسیار خوبی در میان مردم پیدا کرده اند و از طریق فروشگاه های اینترنتی مانند دیجی کالا نیز میتوانید به دنبال محصول ورزشی خود باشید و گاهی میتوان در دنیای اینترنت محصول مورد نظر را دید و قیمتها را مقایسه نمود و نظرهای دیگران را درباره آن محصول خواند و بعد برای خرید به مراکزی چون منیریه مراجعه نمود .

از دیگر مراکز فروش لوازم ورزشی میتوان به هایپرمارکتها اشاره نمود که بسیاری از آنها قسمتی از هایپر را به فروش لوازم ورزشی اختصاص داده اند البته نباد انتظار تنوع زیاد را داشته باشید ولی در حد لوازم ورزشی عمومی میتوان در آنها پیدا نمود .

نکاتی چند در خصوص خرید لوازم ورزشی :

شما یا برای سلامتی خود اقدام به ورزش کردن میکنید و یا ورزشکار حرفه ای هستید ، فرقی نمیکنید به چه هدفی ورزش میکنید ولی مهمترین نکته این است که بدن شما سلامت بماند و در طول ورزش آسیب نبیند . در هر جایی ممکن است محصول تقلبی در انواع برندها وجود داشته باشند و این محصولات تقلبی را در میان برندهای ورزشی هم شاهد هستیم و مخصولا در یان برندهای کتانی ورزشی !
تمامی برندهای معتبر ورزشی در هر زمینه ای از پوشاک گرفته تا لوازم بدنسازی و توپ و  غیره تمامی محصولات خود را پس از بسیاری آزمایشها روانه بازار میکنند تا محصول نهایی آسیبی به بدن ورزشکار وارد نکند و حتی باعث راحتی او در هنگام ورزش کردن شود ، بنابراین هیچگاه یک محصول تقلبی نمیتواند استانداردهای لازم را داشته باشد و شاید استفاده از آن در دراز مدت آسیب جدی به بدن شما وارد کند . بنابراین ما توصیه میکنیم در انتخاب محصولات ورزشی همیشه محصولات اصل را تهیه کنید تا خدای نکرده آسیبی به بدن شما وارد نشود .
در صورتی که قصد راه اندازی باشگاه ورزشی را نیز دارید حتما از لوازم ورزشی استاندارد استفاده کنید تا آسیبی به ورزشکاران نرسد گاهی حتی لق بودن یک پیچ آسیب های جبران ناپذیری را بوجود آورده است .

این روزها لوازم ورزشی صرفا از حالت پوشیدنی خارج شده اند و انواع دستگاه های الکترونیکی مانند ساعت های هوشمند نیز جایگاهی خاص در ورزش یافته اند و یا حتی در ورزش کوهنوردی انواع لوازم الکترونیکی به کمک ورزشکاران آمده است . برای تهیه چنین لوازمی که باید بسیار دقیق باشند حتما از یک برند مطمئن خریداری نمایید چرا که اینگونه لوازم با دادن اطلاعات غلط به ورزشکار ممکن است راه ورزشکار را تغییر داده و باعث آسیب به وی شوند .

امید است مطلب هر چند کوتاه مفید فایده برای شما بوده باشد .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قبلا حساب کاربری ایجاد کرده اید؟
گذرواژه خود را فراموش کرده اید؟
Loading...

دوره آموزش حرفه ای ساخت تور مجازی

آموزش جامع برنامه 3dvista ، حرفه ای ترین برنامه ساخت تور مجازی + آموزش برنامه krpano + قالب تور مجازی املاک آماده برای ساختن تور مجازی املاک / پشتیبانی حرفه ای